Ustawienie i serwis przenośnej kabiny sanitarnej typu TOI TOI w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, w ramach projektu budżetu obywatelskiego, pn. „Poprawa warunków higienicznych obywateli w przestrzeni publicznej II Okręgu Żoliborza poprzez zapewnienie dostępu do przenośnej kabiny wc, ustawionej w parku Sady Żoliborskie od strony wejścia od ul. Braci Załuskich”.

  • Numer postępowania UD-XVIII-WOŚ.7021.9.2026.JST
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP - Tablica Ogłoszeń
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Ustawienie i serwis przenośnej kabiny sanitarnej typu TOI TOI w miejscu wskazanym przez Zamawiającego, w ramach projektu budżetu obywatelskiego, pn. „Poprawa warunków higienicznych obywateli w przestrzeni publicznej II Okręgu Żoliborza poprzez zapewnienie dostępu do przenośnej kabiny wc, ustawionej w parku Sady Żoliborskie od strony wejścia od ul. Braci Załuskich”.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Wartość progowa zamówienia:
    Postępowanie o udzielenie zamówienia wyłączonego z PZP
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-16 12:00
    Adres www/e-mail, pod którym należy złożyć wnioski/oferty drogą elektroniczną (jeżeli dotyczy):
    zoliborz.wos@um.warszawa.pl
    Adres, pod którym należy złożyć oferty w formie papierowej (jeżeli dotyczy):
    Słowackiego 6/801-627 Warszawa
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-01-16 13:00
    Miejsce otwarcia ofert (jeżeli dotyczy):
    Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-01-12 15:28
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-01-19 13:38

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-01-12 15:28 -
    icon Zapytanie ofertowe.pdf 2026-01-12 15:28 348 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Ogłoszenie o wyborze.pdf 2026-01-19 13:36 46 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa