Organizacja plenerowych pokazów filmowych na terenie Dzielnicy Ursus. - czerwiec-wrzesień 2026 r.

  • Numer postępowania UD-XI-WKU.271/1/2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Opis przedmiotu zamówienia uwzględniający wszystkie informacje mogące mieć wpływ na cenę oferty: Kino plenerowe na Ursusie to 14 pokazów filmowych na dużym ekranie w plenerze dla mieszkańców. Od oferentów oczekuje się przedstawienia listy filmów. Filmy nie starsze niż 3 lata.

    1. CZERWIEC – „KINO NA DOBRY START LATA”
    Gatunek: komedie + (kino feel-good) - lekkie, rodzinne, idealne na początek sezonu
    Przykładowe typy filmów:
    • współczesne komedie
    • europejskie komediodramaty
    Liczba seansów: 3

    2. LIPIEC – „WSPÓŁCZESNE KINO NAGRADZANE”
    Motyw: filmy z festiwali i nagród (Oscar, Cannes, Wenecja – ostatnie 3 lata)
    Przykładowe typy filmów
    • dramaty i biografie
    • filmy nagradzane lub nominowane po 2022 r.
    Liczba seansów: 5

    3. SIERPIEŃ – „KINO POD GWIAZDAMI: AKCJA I PRZYGODA”
    Gatunek: akcja, thriller, sci-fi
    Przykładowe typy filmów
    • filmy przygodowe i sensacyjne
    • wysokobudżetowe produkcje z ostatnich 2–3 lat
    Liczba seansów: 4

    4. WRZESIEŃ – „KINO BLISKO NAS – EMOCJE I RELACJE”
    Gatunek: współczesne kino europejskie i polskie
    Przykładowe typy filmów:
    • dramaty obyczajowe
    • kino społeczne i psychologiczne
    filmy po 2022 r., również polskie produkcje
    Liczba seansów: 2
    Spośród zaprezentowanych tytułów wybrane będą filmy do faktycznej prezentacji.
    Zleceniobiorca w ramach niniejszej umowy zobowiązany jest do świadczenia następujących usług:

    Seanse filmowe w Parku Czechowickim.
    Przy planowaniu należy uwzględnić m.in. koszty:
    1. podczas każdej projekcji powinien być wykorzystany ekran projekcyjny (o wymiarach minimum 6m szerokości), projektor (z liczbą ANSI nie mniejszą niż 8500), głośniki estradowe (minimum 4 sztuki), laptop, okablowanie, mikser z procesorem dźwięku, miejsca siedzące - minimum 100 czarnych leżaków, 6 czarnych puf i 6 drewnianych krzeseł reżyserskich w kolorze czarnym ustawionych w pierwszym rzędzie. Wykonawca powinien również zapewnić dostęp do pętli indukcyjnej oraz asystenta dla osób ze szczególnymi potrzebami. Organizacja pokazów powinna odbyć się w sposób umożliwiający udział w nim osób ze szczególnymi potrzebami (niepełnosprawnościami),
    2. wykonawca zapewni również licencje filmowe wraz z opłatami za prawa autorskie (ZAIKS i SFP-ZAPA) oraz kopie filmowe,
    3. zapewnienia agregatu prądotwórczego o odpowiedniej mocy (moc 50 KW), cicho pracujący
    4. o głośności max 60 decybeli,
    5. Wykonawca powinien przeprowadzić promocję projektu, tj. wydrukować i rozdystrybuować plakaty (100 sztuk o wymiarze minimum A2) – wszystkie projekty powinny być najpierw zaakceptowane przez urząd dzielnicy Ursus oraz powinny na projektach być umieszczone wszystkie niezbędne loga, a przede wszystkim logo budżetu obywatelskiego ( wydarzenie zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego) oraz wysłać informacje prasowe do urzędu dzielnicy oraz różnego rodzaju grup na Facebooku dotyczących konkretnie dzielnicy ursus oraz mediów z prośbą o udostępnienie.”
    6. sprzątania całego terenu po każdej projekcji
    7. ochrony imprezy ( min 2 osoby)
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-23 16:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-23 16:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-01-28 15:29
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-01-28 15:29 -
    icon Ogłoszenie KINO PLENEROWE 2026 czerwiec wrzesień.docx 2026-01-28 15:29 72 KB
    icon Oswiadczenie KINO.docx 2026-01-28 15:29 24 KB
    icon Wzór umowy kino plenerowe 2026.doc 2026-01-28 15:29 95 KB
    icon Klauzula informacyjna oferty KINO PLENEROWE.pdf 2026-01-28 15:29 494 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert-2.rtf 2026-03-05 11:05 94 KB
    icon Formularz ofertowy 2026.docx 2026-02-17 13:58 18 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa