Platforma Marketplanet
Przeglądarka z której korzystasz nie jest wspierana przez System.
Zgłoszenia można kierować pod numerami infolinii Zamawiający: +48 (22) 257 22 24 Wykonawcy: +48 (22) 257 22 23
Zaloguj
Lista postępowań PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista postępowań wyłączonych z PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista Wstępnych konsultacji rynkowych i Badań rynku
Aktualne
Archiwalne
Informacje o wynikach aukcji/licytacji
Lista ogłoszeń o udzieleniu zamówienia
Informacje o wynikach
Wolna ręka / negocjacje bez ogłoszenia
Zapytanie ofertowe
Plan postępowań
Baza Wiedzy
Organizacja i przeprowadzenie zajęć zumby dla mieszkańców m.st. Warszawy na terenie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.
Numer postępowania
WSR/19/JSZ/2026
Typ postępowania
Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia
Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Opis przedmiotu postępowania:
Przedmiotem usługi jest organizacja i przeprowadzenie zajęć zumby mieszkańców m.st. Warszawy na terenie Dzielnicy Ursus.
Obowiązki wykonawcy:
• organizacja i przeprowadzenie bezpłatnych zajęć zumby dla mieszkańców
m.st. Warszawy,
• zapewnienie wykwalifikowanego instruktora/trenera prowadzącego zajęcia na terenie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy w Domu Kultury Kolorowa lub innym miejscu na terenie Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy wskazanym przez Wydział Sportu i Rekreacji; w okresie od 16.02.2026 r. do 30.11.2026 r. z wyłączeniem dni świątecznych oraz miesięcy lipiec i sierpień
na łączną ilość 66 godzin.
• zajęcia odbywać się będą dwóch grupach po jednej godzinie zegarowej, raz w tygodniu we wtorki w godzinach:
- I grupa godz.16.00-17.00
- II grupa 17.00-18.00,
• jedne zajęcia trwać będą 60 minut,
• zapewnienie niezbędnego sprzętu do przeprowadzenia zajęć oraz środków dezynfekcyjnych,
• pokrycie kosztów wynajmu sali w Domu Kultury Kolorowa,
• posiadanie aktualnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej w związku
z wykonywaną przez siebie działalnością na kwotę minimum 100 000,00 zł (słownie: sto tysięcy złotych 00/100) oraz ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków,
• prowadzenie zapisów na zajęcia,
Wykonawca zapewni ponadto:
- przygotowanie wersji elektronicznej plakatu w celach promocyjnych w mediach społecznościowych w poziomie i pionie,
- prowadzenie fotorelacji z zajęć.
W formularzu cenowym należy podać pełną kwotę za realizację całego zadania.
Termin realizacji zamówienia: w okresie od 16.02.2026 r. do 30.11.2026 r.
Rodzaj zamówienia:
Usługi
Informacja:
Nie
Data składania ofert/opracowań studialnych:
2026-02-10 10:00
Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
2026-02-10 10:00
Publikacja w strefie publicznej:
2026-02-04 15:54
Termin zakończenia postępowania:
2026-02-11 10:24
Pierwotne dokumenty zamówienia
Pobierz
Nazwa
Opis
Data publikacji
Rozmiar pliku
Dane kontaktowe
2026-02-04 15:54
-
Formularz ofertowy_WSR_19_2026.docx
2026-02-04 15:54
18 KB
Ogłoszenie_o_udzielenie_zamówienia_WSR_19_JSZ_2026.docx
2026-02-04 15:54
82 KB
Klauzula informacyjna oferty_OU.pdf
2026-02-04 15:54
494 KB
Oswiadczenie.docx
2026-02-04 15:54
24 KB
Wzór_Umowy_zumba_19.doc
2026-02-04 15:54
121 KB
Pobierz
Zmiana dokumentów zamówienia
Pobierz
Nazwa
Opis
Data publikacji
Rozmiar pliku
Informacja z otwarcia ofert_zumba.rtf
2026-02-12 09:10
95 KB
Pobierz
Powrót
Klucz tooltipa:
PL:
EN:
Wszystkie
Ulubione
Wyszukiwarka
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Wyszukiwarka kodów
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Akcje
Zapisz wybór
Akcje
jsp.categorypopup.pickfavouritecategory
Akcje
Zapisz wybór
Numer
Nazwa
x
Kalkulator VAT