Wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej terenu wokół fosy, na terenie ROD im. Generała Sowińskiego - wnioskowanego do objęcia ochroną.

  • Numer postępowania OS-V.6120.4.2026.MKU
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP - Tablica Ogłoszeń
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Wartość progowa zamówienia:
    --
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-17 23:59 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Adres www/e-mail, pod którym należy złożyć wnioski/oferty drogą elektroniczną (jeżeli dotyczy):
    mkubicki@um.warszawa.pl
    Adres, pod którym należy złożyć oferty w formie papierowej (jeżeli dotyczy):
    Aleje Jerozolimskie 44, 00-024 Warszawa
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-02-18 10:00
    Miejsce otwarcia ofert (jeżeli dotyczy):
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-10 11:06
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-10 11:06 -
    icon Załącznik nr 1 – Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia.pdf 2026-02-10 11:06 237 KB
    icon Załącznik nr 1 do Zapytania Ofertowego - formularz ofertowy_ROD.pdf 2026-02-10 11:06 65 KB
    icon Załącznik nr 2 – Lokalizacja terenu objętego inwentaryzacją przyrodniczą_ROD.jpg 2026-02-10 11:06 805 KB
    icon Załącznik nr 2 do Zapytania Ofertowego - wzór umowy_ROD.pdf 2026-02-10 11:06 368 KB
    icon Załącznik nr 3 – Wzór protokołu zdawczo-odbiorczego.pdf 2026-02-10 11:06 102 KB
    icon Załącznik nr 5 – Klauzula informacyjna o obowiązywaniu Procedury zgłoszeń wewnętrznych.pdf 2026-02-10 11:06 130 KB
    icon Załącznik nr 7 – Standard protego języka.pdf 2026-02-10 11:06 917 KB
    icon zapytanie ofertowe_ROD.pdf 2026-02-10 11:06 174 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa