Stały serwis urządzeń chłodniczych i przegląd urządzeń wentylacyjnych

  • Numer postępowania UD-XI-WAG.271.9.2026.KFI
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przedmiotem postępowania jest stały serwis urządzeń chłodniczych i przegląd urządzeń wentylacyjnych w budynku Urzędu Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy przy Placu Czerwca 1976 r. nr 1 oraz nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Żurawickiej dz. 104/2 w Warszawie tj. muszla koncertowa w Parku Czechowickim, w okresie od 01.04.2026 do 30.11.2026 r.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-10 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-10 13:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-02-25 18:26
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-02-25 18:26 -
    icon 6. Klauzula informacyjna RODO.pdf 2026-02-25 18:26 497 KB
    icon ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na serwis klimatyzacji 2026.pdf 2026-02-25 18:26 671 KB
    icon Wykaz klimatyzatorów styczeń 2026.pdf 2026-02-25 18:26 526 KB
    icon Wzór umowy - serwis klimatyzacji 2026.pdf 2026-02-25 18:26 487 KB
    icon Zał. 1a opis przedmiotu zamówienia - serwis klimatyzacj 2026.pdf 2026-02-25 18:26 446 KB
    icon Załącznik nr 3 do umowy Sygnaliści - klauzule do pism urzędu.pdf 2026-02-25 18:26 397 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Druk ofertowy- Stały serwis urządzeń chłodniczych w budynku Urzędu Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy 2026.docx 2026-03-02 09:48 18 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wynikach.rtf 2026-03-12 09:45 107 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa