Organizacja i przeprowadzenie profesjonalnego programu szkoleniowo-doradczego, warsztatów oraz spotkań sieciujących Wawerskiego Integratora Przedsiębiorczości 2026 (WIP 2026)

  • Numer postępowania UD-XIII-WDG.7321.1.2026.AOK
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Organizacja i przeprowadzenie profesjonalnego programu szkoleniowo-doradczego, warsztatów oraz spotkań sieciujących Wawerskiego Integratora Przedsiębiorczości 2026 (WIP 2026)
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-11 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-11 10:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-05 14:53
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-05 14:53 -
    icon Formularz cenowy 2026 zał.6 do zapytania ofertowego.docx 2026-03-05 14:53 20 KB
    icon formularz ofertowy 2026.docx 2026-03-05 14:53 29 KB
    icon Opis przedmiotu zamówienia 2026 r. załącznik zapytania ofertowego nr 1.pdf 2026-03-05 14:53 374 KB
    icon projekt umowy 2026 4 marca 2026.pdf 2026-03-05 14:53 392 KB
    icon Wykaz osób 2026 zał.5.doc 2026-03-05 14:53 46 KB
    icon wykaz usług zał. 4.doc 2026-03-05 14:53 45 KB
    icon zapytanie ofertowe 2026.pdf 2026-03-05 14:53 1.82 MB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa