Interwencyjne pogotowie oczyszczania: sprzątanie i utylizacja martwych zwierząt na terenie Dzielnicy Ursynów w 2026 roku.
- Numer postępowania UD-XII-WOŚ-E.271.2.2026.MBE
- Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
- Tryb udzielania zamówienia Przetarg
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-10 12:01 | - | |||
|
|
1. Zapytanie ofertowe.docx | 2026-03-10 12:01 | 81 KB | ||
|
|
2. Formularz ofertowy.docx | 2026-03-10 12:01 | 22 KB | ||
|
|
3. Projekt umowy.docx | 2026-03-10 12:01 | 50 KB | ||
|
|
3.1. Formularz cenowy.docx | 2026-03-10 12:01 | 17 KB | ||
|
|
3.2.OPZ.docx | 2026-03-10 12:01 | 243 KB | ||
|
|
4.1Oświadczenie wykonawcy dot. spełnianiu warunków.docx | 2026-03-10 12:01 | 22 KB | ||
|
|
4.2Oświadczenie o niepodleganiu wykluczenia.docx | 2026-03-10 12:01 | 25 KB | ||
|
|
4.3Oświadczenie o posiadaniu aktualnej decyzji Lekarza weterynarii.docx | 2026-03-10 12:01 | 22 KB | ||
|
|
5. RODO klauzula informacyjna.docx | 2026-03-10 12:01 | 65 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Interwencyjne pogotowie oczyszczania: sprzątanie i utylizacja martwych zwierząt na terenie Dzielnicy Ursynów w 2026 roku. | 30 000,00 PLN | 2026-03-10 12:01:40 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-03-16 13:59 |
