Interwencyjne pogotowie oczyszczania: sprzątanie i utylizacja martwych zwierząt na terenie Dzielnicy Ursynów w 2026 roku.

  • Numer postępowania UD-XII-WOŚ-E.271.2.2026.MBE
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Przetarg

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przedmiotem postępowania jest wykonywanie usługi polegającej na interwencyjnym pogotowiu oczyszczania: sprzątaniu i utylizacji martwych zwierząt w 2026 roku na terenie Dzielnicy Ursynów.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-13 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-13 09:05
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-10 12:01
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-06-29 13:28

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-10 12:01 -
    icon 1. Zapytanie ofertowe.docx 2026-03-10 12:01 81 KB
    icon 2. Formularz ofertowy.docx 2026-03-10 12:01 22 KB
    icon 3. Projekt umowy.docx 2026-03-10 12:01 50 KB
    icon 3.1. Formularz cenowy.docx 2026-03-10 12:01 17 KB
    icon 3.2.OPZ.docx 2026-03-10 12:01 243 KB
    icon 4.1Oświadczenie wykonawcy dot. spełnianiu warunków.docx 2026-03-10 12:01 22 KB
    icon 4.2Oświadczenie o niepodleganiu wykluczenia.docx 2026-03-10 12:01 25 KB
    icon 4.3Oświadczenie o posiadaniu aktualnej decyzji Lekarza weterynarii.docx 2026-03-10 12:01 22 KB
    icon 5. RODO klauzula informacyjna.docx 2026-03-10 12:01 65 KB

    Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia

    Numer części Nazwa części Wartość brutto zamówienia Data publikacji
    1 Interwencyjne pogotowie oczyszczania: sprzątanie i utylizacja martwych zwierząt na terenie Dzielnicy Ursynów w 2026 roku. 30 000,00 PLN 2026-03-10 12:01:40

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-03-16 13:58 12 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-03-16 13:59

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa