,,Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej aranżacji i remontu pomieszczeń w budynku Urzędu Dzielnicy Ursus”, mieszczących się przy Placu Czerwca 1976 r. nr 1, 02-495, Warszawa),
- Numer postępowania UD-XI-WAG.271.10.2026.TPR
- Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
- Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-12 14:48 | - | |||
|
|
Formularz_ofertowy_na_opracowanie_dokumentacji_projektowej.doc | 2026-03-12 14:48 | 39 KB | ||
|
|
umowa-wzór_opracowanie_dokumentacji_projektowo_kosztorysowej_pomieszczeń_w_budynku_Urzędu_Dzielnicy_Ursus_2026pop.pdf | 2026-03-12 14:48 | 582 KB | ||
|
|
Załacznik nr 2 koncepcja_projekt_etapy.pdf | 2026-03-12 14:48 | 145 KB | ||
|
|
skan__wizualizacja_wersja_robocza.pdf | 2026-03-12 14:48 | 1.50 MB | ||
|
|
RODO_Kaluzula_o_przetwarzaniu_danych-osobowych.pdf | 2026-03-12 14:48 | 461 KB | ||
|
|
Załącznik nr 3 Sygnaliści - klauzula informacyjna.pdf | 2026-03-12 14:48 | 425 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Załącznik nr 1 OPZ do umowy na opracowanie dokumentacji koncepcyjno projektowo-kosztorysowej 2026.docx | 2026-03-18 13:26 | 26 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1 OPZ do umowy na opracowanie dokumentacji koncepcyjno projektowo-kosztorysowej 2026.pdf | 2026-03-18 13:26 | 698 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej aranżacji i remontu pomieszczeń w budynku Urzędu Dzielnicy Ursus. 2026.pdf | 2026-03-18 13:26 | 654 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej aranżacji i remontu pomieszczeń w budynku Urzędu Dzielnicy Ursus. 2026.docx | 2026-03-18 13:24 | 17 KB | ||
|
|
Informacja z otwarcia ofert na opracowanie dokumentacji projektowej 23.03.2026.pdf | 2026-03-27 15:16 | 482 KB | ||
|
|
Informacja o wynikach do postępowania nr UD-XI-WAG.271.10.2026.TPR.pdf | 2026-03-27 15:16 | 484 KB |
Pytania i odpowiedzi
| Nazwa | Data udzielenia odpowiedzi |
|---|---|
| Odpowiedzi na pytania | 2026-03-18 14:04 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacje o wynikach | Informacje o wynikach | 2026-03-27 15:18 | - |
