Wykonanie dokumentacji projektowej w zakresie zagospodarowania terenu (ogrodzenia, drogi pożarowej) na terenie Szkoły Podstawowej nr 73 przy ul. Białostockiej 10/18 w Warszawie w ramach zadania pn.: „Budowa kompleksu sportowego wraz z halą sportową przy Szkole Podstawowej nr 73 ul. Białostocka 10/18”
- Numer postępowania 164-2/2026
- Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
- Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-03-20 14:49 | - | |||
|
|
2026.03.20 ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT projekt droga pożarowa.pdf | 2026-03-20 14:49 | 55 KB | ||
|
|
Zał. nr 1 - OFERTA druk.docx | 2026-03-20 14:49 | 17 KB | ||
|
|
zał nr 2 do zaproszenia OPZ (projekt droga pożarowa).pdf | 2026-03-20 14:49 | 116 KB | ||
|
|
Zał nr 1 do OPZ. Kopia Decyzji Komndanta Straży Pożarnej.pdf | 2026-03-20 14:49 | 210 KB | ||
|
|
Zał nr 2 do OPZ. 01 hala bialostocka budowlany zagospodarowanie (1).pdf | 2026-03-20 14:49 | 2.51 MB | ||
|
|
zał nr 3 do zaproszenia kalzula inforamcyjna.pdf | 2026-03-20 14:49 | 64 KB | ||
|
|
zał nr 4 do zaproszenia sygnaliści.pdf | 2026-03-20 14:49 | 34 KB | ||
|
|
2026.03.16 OPZ Załącznik nr 2 do zaproszenia.docx | 2026-03-20 14:49 | 32 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
2026.03.27 Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf | 2026-04-01 15:35 | 52 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
