Wykonanie dokumentacji projektowej w zakresie zagospodarowania terenu (ogrodzenia, drogi pożarowej) na terenie Szkoły Podstawowej nr 73 przy ul. Białostockiej 10/18 w Warszawie w ramach zadania pn.: „Budowa kompleksu sportowego wraz z halą sportową przy Szkole Podstawowej nr 73 ul. Białostocka 10/18”

  • Numer postępowania 164-2/2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Opracowanie dokumentacji na wykonanie zagospodarowania terenu (wymiana ogrodzenia i wykonanie drogi pożarowej) na terenie Szkoły Podstawowej nr 73 przy ul. Białostockiej 10/18. Dostosowania do przepisów ochrony pożarowej budynku wraz z niezbędnymi załącznikami, w celu wykonania obowiązków nałożonych na adresata Decyzji z 8 kwietnia 2025 r., wydanej przez Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej m. st. Warszawy („Decyzja”)
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-27 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-27 12:05
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-20 14:49
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-20 14:49 -
    icon 2026.03.20 ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT projekt droga pożarowa.pdf 2026-03-20 14:49 55 KB
    icon Zał. nr 1 - OFERTA druk.docx 2026-03-20 14:49 17 KB
    icon zał nr 2 do zaproszenia OPZ (projekt droga pożarowa).pdf 2026-03-20 14:49 116 KB
    icon Zał nr 1 do OPZ. Kopia Decyzji Komndanta Straży Pożarnej.pdf 2026-03-20 14:49 210 KB
    icon Zał nr 2 do OPZ. 01 hala bialostocka budowlany zagospodarowanie (1).pdf 2026-03-20 14:49 2.51 MB
    icon zał nr 3 do zaproszenia kalzula inforamcyjna.pdf 2026-03-20 14:49 64 KB
    icon zał nr 4 do zaproszenia sygnaliści.pdf 2026-03-20 14:49 34 KB
    icon 2026.03.16 OPZ Załącznik nr 2 do zaproszenia.docx 2026-03-20 14:49 32 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 2026.03.27 Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf 2026-04-01 15:35 52 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-03-27 12:22 13 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa