Pełnienie nadzoru inwestorskiego w branży konstrukcyjno- budowlanej nad realizacją „Prace konserwatorskie kapliczki Borkowskich”

  • Numer postępowania 116a/2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Pełnienie nadzoru inwestorskiego w branży konstrukcyjno- budowlanej nad realizacją „Prace konserwatorskie kapliczki Borkowskich”
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-30 09:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-03-30 09:01
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-03-25 14:31
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-03-25 14:31 -
    icon 0-Zapytanie ofertowe - nadzór kapliczka 24.03.doc 2026-03-25 14:31 80 KB
    icon Zał. nr 1 - Formularz ofertowy - nadzór kapliczka.doc 2026-03-25 14:31 55 KB
    icon Zał. nr 2 - Formularz cenowy - nadzór kapliczka.docx 2026-03-25 14:31 22 KB
    icon Zał. nr 5 - Wykaz osób - nadzór kapliczka 24.03.doc 2026-03-25 14:31 52 KB
    icon Zał. nr 6 - Wykaz usług - kapliczka 24.03.doc 2026-03-25 14:31 43 KB
    icon Zał. nr 3 - OPZ nadzór konstr kapliczka 16.03.pdf 2026-03-25 14:31 249 KB
    icon Zał. nr 4 - Projekt umowy na nadzór kapliczka 16.03.pdf 2026-03-25 14:31 431 KB
    icon Zał. nr 4-1 - Karta materiałowa - kapliczka.docx 2026-03-25 14:31 27 KB
    icon Zał. nr 7 - RODO 04.04.docx 2026-03-25 14:31 25 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Protokół wyboru wykonawcy 25.05.pdf 2026-06-30 13:00 485 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa