Naprawa central wentylacyjnych N6W6 i N8W8 (wymiana nagrzewnic, chłodnicy i siłownika klapy na czerpni) w obiekcie przy ul. Młynarska 43/45.

  • Numer postępowania Ba-BZ.272.107.2026.PSO
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Naprawa central wentylacyjnych N6W6 i N8W8 (wymiana nagrzewnic, chłodnicy i siłownika klapy na czerpni) w obiekcie przy ul. Młynarska 43/45 - zgodnie z zapytaniem ofertowym
    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-14 23:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-15 08:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-07 08:45
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-16 12:35

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-07 08:45 -
    icon Zapytanie ofertowe_Naprawa central wentylacyjnych Młynarska..pdf 2026-04-07 08:45 103 KB
    icon Formularz ofertowy_Naprawa central wentylacyjnych Młynarska.doc 2026-04-07 08:45 77 KB
    icon N6W6_Nagrzewnica i chłodnica.jpg 2026-04-07 08:45 124 KB
    icon N6W6_siłownik_czerpnia.jpg 2026-04-07 08:45 3.86 MB
    icon N8W8_Nagrzewnica.jpg 2026-04-07 08:45 417 KB
    icon klauzula RODO nowa.docx 2026-04-07 08:45 71 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-04-16 12:33

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa