Naprawa central wentylacyjnych N6W6 i N8W8 (wymiana nagrzewnic, chłodnicy i siłownika klapy na czerpni) w obiekcie przy ul. Młynarska 43/45.
- Numer postępowania Ba-BZ.272.107.2026.PSO
- Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
- Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-07 08:45 | - | |||
|
|
Zapytanie ofertowe_Naprawa central wentylacyjnych Młynarska..pdf | 2026-04-07 08:45 | 103 KB | ||
|
|
Formularz ofertowy_Naprawa central wentylacyjnych Młynarska.doc | 2026-04-07 08:45 | 77 KB | ||
|
|
N6W6_Nagrzewnica i chłodnica.jpg | 2026-04-07 08:45 | 124 KB | ||
|
|
N6W6_siłownik_czerpnia.jpg | 2026-04-07 08:45 | 3.86 MB | ||
|
|
N8W8_Nagrzewnica.jpg | 2026-04-07 08:45 | 417 KB | ||
|
|
klauzula RODO nowa.docx | 2026-04-07 08:45 | 71 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.rtf | 2026-04-15 10:58 | 103 KB |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-04-16 12:33 |
