Zakup 2szt. telewizorów 100 cali wraz z dostawą dla Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta st. Warszawy.

  • Numer postępowania BA-BZ.272.143.2026.PSO
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Opis przedmiotu zamówienia znajduję się w załączniku "Zaproszenie do składania ofert"
    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-14 09:59 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-14 10:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-08 15:17
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-08 15:17 -
    icon Zaproszenie do składania ofert.docx 2026-04-08 15:17 151 KB
    icon RODO.pdf 2026-04-08 15:17 715 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-04-14 14:36

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa