Organizacja i przeprowadzenie VIII edycji imprezy "Bieg Wolności w Ursusie".

  • Numer postępowania WSR/61/2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie VIII edycji imprezy sportowo-rekreacyjnej "Bieg Wolności w Ursusie".
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-15 14:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-15 14:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-09 14:48
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-16 12:22

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-09 14:48 -
    icon Formularz_oferty_WSR_61_MMU_2026.docx 2026-04-09 14:48 20 KB
    icon Ogloszenie_o_udzieleniu_zamowienia_WSR_61_2026.docx 2026-04-09 14:48 76 KB
    icon Wzór_Umowy_bieg.doc 2026-04-09 14:48 137 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Oswiadczenie.docx 2026-04-13 11:02 27 KB
    icon RODO_Kaluzula_informacyjna.pdf 2026-04-13 11:02 480 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-04-16 12:21

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa