Wymiana klimatyzacji w pomieszczeniach LPD w budynkach UM st. Warszawy przy ul. Canaletta 2 i ul. Nowy Świat 18/20.
- Numer postępowania BA-BZ.272.106.2026.PSO
- Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
- Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-10 13:57 | - | |||
|
|
Zapytanie ofertowe_Wymiana klimatyzacji w LPD przy ul. Canaletta 2 i ul. Nowy Świat 18_20..pdf | 2026-04-10 13:57 | 97 KB | ||
|
|
Formularz ofertowy_Wymiana klimatyzacji w LPD przy ul. Canaletta 2 i ul. Nowy Świat 18_20.doc | 2026-04-10 13:57 | 75 KB | ||
|
|
klauzula RODO nowa.docx | 2026-04-10 13:57 | 71 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-04-21 14:29 |
