Zakup wraz z dostawą 25 sztuk foteli biurowych marki Grospol, model Ergofix TM01 dla Urzędu Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy przy ul. Modlińskiej 197, 03-122 Warszawa
- Numer postępowania BIA/WAG/B/X/2/2/2/2601-16/2026
- Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
- Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Pierwotne dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-20 13:23 | - | |||
|
|
Zał. 1 do umowy RODO.docx | 2026-04-20 13:23 | 110 KB | ||
|
|
Zał. 2 do umowy Klauzula zgłoszeń wewnętrznych.docx | 2026-04-20 13:23 | 16 KB | ||
|
|
Zał. nr 2 - Projekt umowy.pdf | 2026-04-20 13:23 | 1.36 MB | ||
|
|
Zał. nr 3 - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu.docx | 2026-04-20 13:23 | 25 KB | ||
|
|
Zapytanie ofertowe.pdf | 2026-04-20 13:23 | 904 KB | ||
|
|
Zał. nr 1 - Formularz ofertowy.docx | 2026-04-20 13:23 | 22 KB |
Zmiana dokumentów zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
|
|
Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf | 2026-04-30 15:29 | 307 KB |
