Zamówienie Art. Spożywcze- zamówienie

  • Numer postępowania BA-BZ.272.139.2026EMA_Art. spożywcze
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Zamówienie na art. spożywcze-zamówienie pomostowe
    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-27 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-27 10:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-22 15:16
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-04-27 10:41

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-22 15:16 -
    icon Zał.nr 2 RODO.pdf 2026-04-22 15:16 55 KB
    icon Zaproszenie do składania ofert -art. spożywcze.- Zamówienie.docx 2026-04-22 15:16 151 KB
    icon Załącznik nr 1 OPZ (formularz ofertowy).xlsx 2026-04-22 15:16 19 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa