Wymiana akumulatorów w zasilaczu UPS Schrack USML30T1 w obiekcie przy ul. Smolnej 4
- Numer postępowania BA-BZ.272.166.2026.PSO
- Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
- Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-04-24 11:47 | - | |||
|
|
Zapytanie ofertowe- Wymiana aku. UPS_Smolna 4..pdf | 2026-04-24 11:47 | 61 KB | ||
|
|
Formularz ofertowy_Wymiana aku. UPS_Smolna 4.docx | 2026-04-24 11:47 | 36 KB | ||
|
|
klauzula RODO nowa.docx | 2026-04-24 11:47 | 71 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2026-04-30 14:13 |
