Wymiana akumulatorów w zasilaczu UPS Schrack USML30T1 w obiekcie przy ul. Smolnej 4

  • Numer postępowania BA-BZ.272.166.2026.PSO
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Zapytanie ofertow_Wymiana akumulatorów w zasilaczu UPS Schrack USML30T1 w obiekcie przy ul. Smolnej 4
    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-30 08:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-04-30 08:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-04-24 11:47
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-13 08:03

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-04-24 11:47 -
    icon Zapytanie ofertowe- Wymiana aku. UPS_Smolna 4..pdf 2026-04-24 11:47 61 KB
    icon Formularz ofertowy_Wymiana aku. UPS_Smolna 4.docx 2026-04-24 11:47 36 KB
    icon klauzula RODO nowa.docx 2026-04-24 11:47 71 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert_Wymiana aku UPS Smolna 4.rtf 2026-04-30 09:00 102 KB

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-04-30 14:13

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa