Sprzedaż i dostarczenie artykułów biurowych
- Numer postępowania UD-XIII-WAG-AD.271.49.2026.BSZ
- Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
- Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-05-13 16:58 | - | |||
|
|
ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY.pdf | 2026-05-13 16:58 | 1.96 MB | ||
|
|
WAG-772-2026-ZAŁ.1-formularz cenowy.xlsx | 2026-05-13 16:58 | 40 KB | ||
|
|
WAG-772-2026-ZAŁ.2-formularz ofertowy.docx | 2026-05-13 16:58 | 23 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
Informacja z otwarcia ofert.pdf | 2026-05-19 16:01 | 41 KB |
