Kompleksowe zapewnienie zabezpieczenia medycznego podczas wydarzenia plenerowego pn. Korzenie Europy 31.05.2026 r. w godz. 13:00 - 22:00 (9h) w Parku Bródnowskim w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

  • Numer postępowania WKP/11/2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Zapewnienie dwóch ratowników medycznych z niezbędnym sprzętem ratowniczym i ambulansem w celu zabezpieczenia uczestników wydarzenia zgodnie z mapą stanowiącą załącznik nr 1 – 31.05.2026 r. w godz. 13:00 – 22:00 (9h).
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-20 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-20 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-15 10:47
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-22 15:47

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-15 10:47 -
    icon zapytanie ofertowe_wkp-11-2026 medyk korzenie.pdf 2026-05-15 10:47 301 KB
    icon Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy medyk.docx 2026-05-15 10:47 30 KB
    icon Umowa_medyk_ Korzenie Europy 2026.docx 2026-05-15 10:47 79 KB
    icon Załącznik nr 1 mapa.docx 2026-05-15 10:47 669 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon protokol_medyk_30_maja.pdf 2026-05-22 15:47 140 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa