Dostawa art. spożywczych- czerwiec

  • Numer postępowania 1908/2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Dostawa art. spożywczych- czerwiec
    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-25 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-05-25 10:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-05-22 08:20
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-05-25 10:52

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-05-22 08:20 -
    icon Załącznik nr 1 OPZ (formularz ofertowy).xlsx 2026-05-22 08:20 19 KB
    icon Zał.nr 2 RODO.pdf 2026-05-22 08:20 55 KB
    icon Zaproszenie do składania ofert -art. spożywcze.- Zamówienie.docx 2026-05-22 08:20 153 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wynikach.rtf 2026-05-25 10:51 110 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa