Konserwacja i naprawy instalacji wodno-kanalizacyjnej w budynku Urzędu Dzielnicy Ursus na lata 2026-2028

  • Numer postępowania UD-XI-WAG.271.18.2026.PBO
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług prowadzenia konserwacji, przeglądów serwisowych i naprawy instalacji wodno-kanalizacyjnej i urządzeń wodno-kanalizacyjnych, instalacji c.o. oraz całodobowym Pogotowiem Technicznym w branży wodno-kanalizacyjnej, polegającym na usuwaniu awarii instalacji wodno-kanalizacyjnej, instalacji c.o. polegającym na usuwaniu awarii instalacji w budynku Urzędu Dzielnicy Ursus przy Plac Czerwca 1976 r
    nr 1 w Warszawie (dalej “budynek Urzędu”).
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-02 09:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-02 10:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-26 10:45
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-26 10:45 -
    icon WZÓR UMOWY Załącznik nr (wodno-kanal) do SWZ.pdf 2026-06-26 10:45 312 KB
    icon OPZ- konserw. instalacji wodno-kanalizacyjnej.pdf 2026-06-26 10:45 339 KB
    icon ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na serwis instalacji wodno kanalizacyjnej.pdf 2026-06-26 10:45 344 KB
    icon Załącznik nr 1 do OPZ.docx 2026-06-26 10:45 17 KB
    icon Załacznik nr 2 do OPZ.docx 2026-06-26 10:45 17 KB
    icon Formularz_ofertowy_WAG_2026.docx 2026-06-26 10:45 15 KB
    icon Formularz_kalkulacji_cenowej_inst_wodn_kanal.docx 2026-06-26 10:45 18 KB
    icon 5. klauzula do umowy.pdf 2026-06-26 10:45 42 KB
    icon 8.RODO_Kaluzula_informacyjna_oferty.pdf 2026-06-26 10:45 605 KB

    Pytania i odpowiedzi

    Nazwa Data udzielenia odpowiedzi
    Odpowiedzi na pytania 2026-06-29 08:47
    Odpowiedzi na pytania 2026-07-01 16:56

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa