Zakup artykułów biurowych

  • Numer postępowania UD-XI-WAG.271.1.2026.BZD.2
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Zakup artykułów biurowych
    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-06 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-06 14:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-06-29 15:07
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-08-13 14:17

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-06-29 15:07 -
    icon wzór umowy.pdf 2026-06-29 15:07 301 KB
    icon klauzula informacyjna o obowiązywaniu Procedury zgłoszeń wewnetrznych.pdf 2026-06-29 15:07 42 KB
    icon Klauzula informacyjna RODO.pdf 2026-06-29 15:07 497 KB
    icon formularz ofertowy.doc 2026-06-29 15:07 39 KB
    icon zapytanie ofertowe.pdf 2026-06-29 15:07 365 KB
    icon przedmiot zamówienia.xlsx 2026-06-29 15:07 39 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 5d. przedmiot zamówienia.xlsx 2026-07-06 09:38 39 KB
    icon 5c. przedmiot zamówienia.xlsx 2026-07-03 15:08 39 KB
    icon 5b. przedmiot zamówienia.xlsx 2026-07-02 14:34 39 KB
    icon 5a. przedmiot zamówienia.xlsx 2026-07-02 11:21 39 KB

    Pytania i odpowiedzi

    Nazwa Data udzielenia odpowiedzi
    Odpowiedzi na pytania 2026-07-02 11:38
    Odpowiedzi na pytania 2026-07-02 14:40

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon 14. Informacja o wynikach (12).pdf 2026-07-08 12:15 105 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa