Instalacja paneli fotowoltaicznych w przedszkolach na terenie Dzielnicy - prace przygotowawcze

  • Numer postępowania Ud-VII-WIW.271.83.2026.ASI
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej wykonania instalacji fotowoltaicznej dla Przedszkola nr 186, ul. Wołomińska 12/18 w Warszawie
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-13 11:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-13 11:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-02 10:03
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-08-05 10:38

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-02 10:03 -
    icon ZAPYTANIE OFERTOWE.pdf 2026-07-02 10:03 104 KB
    icon ekspertyza techniczna.pdf 2026-07-02 10:03 1.07 MB
    icon Zał. 1 - Opis przedmiotu zamówienia.pdf 2026-07-02 10:03 123 KB
    icon Zał. 2 do zapytania ofertowego - formularz oferty.docx 2026-07-02 10:03 21 KB
    icon Zał. 2 do zapytania ofertowego - formularz oferty.pdf 2026-07-02 10:03 239 KB
    icon Zał. 3 do zapytania ofertowego - klauzula informacyjna na podstawie art. 14_OU (2).pdf 2026-07-02 10:03 261 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja o wyborze oferty.pdf 2026-07-15 15:15 34 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon informacja z otwarcia ofert.pdf 2026-07-15 15:15 47 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa