Instalacja paneli fotowoltaicznych w szkołach podstawowych na terenie Dzielnicy - prace przygotowawcze - Szkoła Podstawowa nr 10/18, 03-741 Warszawa

  • Numer postępowania UD-VII-WIW.271.19.2026.ASI
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dotyczącej wykonania instalacji fotowoltaicznej dla Szkoły Podstawowej nr 73, ul. Białostocka 10/18, 03-741 Warszawa
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-13 11:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-13 11:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-03 13:56
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-08-05 10:48

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-03 13:56 -
    icon Ekspertyza techniczna.pdf 2026-07-03 13:56 861 KB
    icon Zalecenia Konserwatorskie.pdf 2026-07-03 13:56 743 KB
    icon Zał. 1 - Opis przedmiotu zamówienia.pdf 2026-07-03 13:56 142 KB
    icon Zał. 2 do zapytania ofertowego - formularz oferty.docx 2026-07-03 13:56 21 KB
    icon Zał. 2 do zapytania ofertowego - formularz oferty.pdf 2026-07-03 13:56 236 KB
    icon Zał. 3 do zapytania ofertowego - klauzula informacyjna na podstawie art. 14_OU (2).pdf 2026-07-03 13:56 261 KB
    icon ZAPYTANIE OFERTOWE.pdf 2026-07-03 13:56 107 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej.pdf 2026-07-15 15:02 47 KB
    icon zawiadomienie o odstąpieniu od udzielenia zamówienia.pdf 2026-08-05 10:48 27 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa