Wykonanie remontu oświetlenia na Skwerze Barbary i Stanisława Brukalskich w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, polegającego na wymianie sieci zasilającej i słupów latarni typu parkowego wraz z opracowaniem i uzgodnieniem dokumentacji projektowej realizowanych prac w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

  • Numer postępowania UD-XVIII-WOŚ.7021.97.2026.JST
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP - Tablica Ogłoszeń
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Wykonanie remontu oświetlenia na Skwerze Barbary i Stanisława Brukalskich w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, polegającego na wymianie sieci zasilającej i słupów latarni typu parkowego wraz z opracowaniem i uzgodnieniem dokumentacji projektowej realizowanych prac w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Wartość progowa zamówienia:
    Postępowanie o udzielenie zamówienia wyłączonego z PZP
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-10 12:00
    Adres www/e-mail, pod którym należy złożyć wnioski/oferty drogą elektroniczną (jeżeli dotyczy):
    zoliborz.wos@um.warszawa.pl
    Adres, pod którym należy złożyć oferty w formie papierowej (jeżeli dotyczy):
    Słowackiego 6/8, 01-627 Warszawa
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-10 12:30
    Miejsce otwarcia ofert (jeżeli dotyczy):
    Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-03 14:44
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-13 13:18

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-03 14:44 -
    icon Zapytanie ofertowe.pdf 2026-07-03 14:44 107 KB
    icon Program funkcjonalno-użytkowy.pdf 2026-07-03 14:44 498 KB
    icon zał 2.pdf 2026-07-03 14:44 58 KB
    icon zał 3.pdf 2026-07-03 14:44 44 KB
    icon zał 4.pdf 2026-07-03 14:44 45 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach 2026-07-13 13:17 -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa