Przeprowadzenie warsztatu pt. ZMYSŁY, KTÓRE SPRZEDAJĄ: MARKETING SENSORYCZNY W PRAKTYCE.

  • Numer postępowania UD-XVIII-WDG.271.9.2026.ANO
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP - Tablica Ogłoszeń
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    CELE SZKOLENIA:
    1. Przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu psychologii kolorów oraz mechanizmów wpływu bodźców sensorycznych (wzrok, słuch, zapach, dotyk) na zachowania i decyzje zakupowe konsumentów.
    2. Wyposażenie uczestników w praktyczne umiejętności samodzielnego audytu i aranżacji własnej przestrzeni biznesowej (punktu sprzedaży, biura, salonu) lub oferty online zgodnie z zasadami marketingu zmysłów.
    3. Rozwinięcie kompetencji w zakresie świadomego doboru kolorystyki, oświetlenia, muzyki czy zapachu w celu budowania spójnej tożsamości marki i zwiększania lojalności klientów.
    4. Zapoznanie uczestników z niskobudżetowymi narzędziami i technikami sensorycznymi, które pozwalają wyróżnić małą firmę na tle lokalnej konkurencji bez ponoszenia dużych kosztów marketingowych.
    5. Zwiększenie samodzielności uczestników w projektowaniu tzw. ścieżki doświadczeń klienta (Customer Journey), ze szczególnym uwzględnieniem punktów styku stymulujących zmysły odbiorcy.
    6. Ograniczenie ryzyka popełniania błędów w aranżacji i komunikacji wizualnej poprzez wskazanie najczęstszych potknięć (np. przestymulowanie bodźcami, niedopasowanie kolorów do branży) oraz analizę dobrych praktyk.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Wartość progowa zamówienia:
    Postępowanie o udzielenie zamówienia wyłączonego z PZP
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-21 10:00 (Pozostało: 15 Dni 14 Godzin 26 Minut)
    Adres www/e-mail, pod którym należy złożyć wnioski/oferty drogą elektroniczną (jeżeli dotyczy):
    Zoliborz.WDG@um.warszawa.pl
    Adres, pod którym należy złożyć oferty w formie papierowej (jeżeli dotyczy):
    Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, ul. Słowackiego 6/8, 01-627 Warszawa
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-21 10:00
    Miejsce otwarcia ofert (jeżeli dotyczy):
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-16 09:52
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-16 09:52 -
    icon zaproszenie do składania.doc 2026-07-16 09:52 197 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa