Platforma Marketplanet
Przeglądarka z której korzystasz nie jest wspierana przez System.
Zgłoszenia można kierować pod numerami infolinii Zamawiający: +48 (22) 257 22 24 Wykonawcy: +48 (22) 257 22 23
Zaloguj
Lista postępowań PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista postępowań wyłączonych z PZP
Aktualne
W toku
Archiwalne
Lista Wstępnych konsultacji rynkowych i Badań rynku
Aktualne
Archiwalne
Informacje o wynikach aukcji/licytacji
Lista ogłoszeń o udzieleniu zamówienia
Informacje o wynikach
Wolna ręka / negocjacje bez ogłoszenia
Zapytanie ofertowe
Plan postępowań
Baza Wiedzy
Wykonanie 3400 szt. upominków reklamowych z nadrukiem logo Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy
Numer postępowania
UD-VIII-0543.6.2026.PST
Typ postępowania
Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia
Zapytanie ofertowe otwarte
Zadaj pytanie
Ogłoszenie
Opis przedmiotu postępowania:
Wykonanie 3400 szt. upominków reklamowych z nadrukiem logo Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy w jednym kolorze, po jednej stronie wraz dostawą do Urzędu Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy, Aleja gen. A. Chruściela 28, 04-401 Warszawa, na poziom -1 (winda), zgodnie z poniższą listą:
a. Saszetka biodrowa 210D RPET, produkt katalogowy MO6213-85 (PARKPET) – 500szt.
b. Termos VARMO 500ml, produkt katalogowy 16256-04 (VARMO 500 ml) – 500szt.
c. Zestaw 4 opasek fitness TPE, produkt katalogowy MO9987-03 (FITBAND) – 500 szt.
d. Skakanka Austin w woreczku z PET, produkt katalogowy 12702163 – 400szt.
e. Osłona na twarz i szyję, produkt katalogowy V9785-06 (Oskarine) – 500szt.
f. Kreda, 6 kolorów, produkt katalogowy V1552-00 (Street Chalk, 6 colours) – 500szt
g. T-shirt męski THC LUANDA, kolor zielony, produkt katalogowy LUANDA 30102-109, w rozmiarze M - 250szt oraz w rozmiarze L - 250szt. Łącznie 500szt.
Technika nadruku: najtańsza z dostępnych dla danego przedmiotu, spośród: sitodruk, tampdruk, transfer, transfer cyfrowy, druk UV.
Rodzaj zamówienia:
Usługi
Informacja:
Nie
Data składania ofert/opracowań studialnych:
2026-08-04 16:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
2026-08-05 10:00
Publikacja w strefie publicznej:
2026-07-17 10:43
Termin zakończenia postępowania:
--
Pierwotne dokumenty zamówienia
Pobierz
Nazwa
Opis
Data publikacji
Rozmiar pliku
Dane kontaktowe
2026-07-17 10:43
-
Formularz ofertowy.docx
2026-07-17 10:43
23 KB
Klauzula informacja o obowiązywaniu Procedury zgłoszeń wewnętrznych.docx
2026-07-17 10:43
22 KB
Klauzula informacyjna.docx
2026-07-17 10:43
72 KB
Ogloszenie o zamiarze udzielenia zamowienia.docx
2026-07-17 10:43
29 KB
Opis Przedmiotu Zamówienia.docx
2026-07-17 10:43
516 KB
Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu - wzór.docx
2026-07-17 10:43
19 KB
Pobierz
Zmiana dokumentów zamówienia
Pobierz
Nazwa
Opis
Data publikacji
Rozmiar pliku
Rembertow_kolor nadruku do ustalenia.jpg
2026-07-24 11:28
329 KB
Pobierz
Pytanie do postępowania
Nazwa podmiotu zadającego pytanie:
*
Numer NIP/PESEL:
PL
AF
AL
DZ
VI
AD
AO
AI
AQ
AG
AN
SA
AR
AM
AW
AU
AT
AZ
BS
BH
BD
BB
BE
BZ
BJ
BM
BT
BY
MM
BO
BQ
BA
BW
BR
BN
VG
IO
BG
BF
BI
CL
CN
HR
CW
CY
TD
ME
DK
DM
DJ
EG
EC
ER
EE
ET
FK
RU
FJ
PH
FI
TF
FR
GA
GM
GH
GI
GR
GD
GL
GE
GU
GG
GY
GF
GP
GT
GN
GW
GQ
HT
HM
ES
NL
HN
HK
IN
ID
IQ
IR
IE
IS
IL
JM
JP
YE
JE
JO
YU
KY
KH
CM
CA
QA
KZ
KE
KG
KI
CO
KM
CG
KR
KP
CR
CU
KW
LA
LS
LB
LR
LY
LI
LT
LU
LV
MK
MG
MO
MW
MV
MY
ML
MT
MP
MA
MQ
MR
MU
YT
MX
FM
MD
MC
MN
MS
MZ
NA
NR
NP
DE
NE
NG
NI
NO
NC
NZ
OM
PK
PW
PS
PA
PG
PY
PE
PF
PT
PR
DO
CZ
CF
CD
RE
ZA
RW
RO
BL
LC
MF
SV
AS
SM
GS
SN
RS
SC
SL
SG
SX
SK
SI
SO
LK
KN
PM
SZ
SD
SR
SJ
SY
CH
SE
SH
TJ
TH
TW
TZ
TP
TL
TG
TT
TN
TR
TM
TC
TV
UG
UA
UY
US
UZ
VU
VC
ST
CV
WF
VA
VE
HU
GB
VN
IT
CI
UM
CX
IM
AX
BV
CK
CC
MH
NU
NF
FO
PN
SB
TK
TO
EH
WS
ZM
ZW
AE
Adres email:
*
Temat:
*
Treść:
*
Załączniki:
Inne
Wpisz kod z obrazka:
*
Powrót
Klucz tooltipa:
PL:
EN:
Wszystkie
Ulubione
Wyszukiwarka
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Wyszukiwarka kodów
Nazwa kategorii
Opis kategorii
Wyczyść
Szukaj
Akcje
Zapisz wybór
Akcje
jsp.categorypopup.pickfavouritecategory
Akcje
Zapisz wybór
Numer
Nazwa
x
Kalkulator VAT