„Opracowanie Programu Funkcjonalno- Użytkowego dla budowy budynków komunalnych na terenach objętych rewitalizacją w rejonie ulic Radzymińskiej, Rajgrodzkiej i Bieżuńskiej ” – działki o nr: 45, 44/1, 34, 38 i 39 z obrębu 4-10-07

  • Numer postępowania 11/2026/WID
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - złącznik nr 1
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-04 12:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-04 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-20 15:39
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-08-13 15:00

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-20 15:39 -
    icon Zapytanie ofertowe na PFU.docx 2026-07-20 15:39 87 KB
    icon Załacznik nr 1 -Opis Przedmiotu Zamówienia - projekt Gościeradowska - ostateczny.docx 2026-07-20 15:39 35 KB
    icon Mapa PDF.pdf 2026-07-20 15:39 710 KB
    icon plan m.st. Warszawy.pdf 2026-07-20 15:39 410 KB
    icon ośw z art 7 ust. 1 w procedurach.docx 2026-07-20 15:39 34 KB
    icon formularz ofertowy.doc 2026-07-20 15:39 103 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa