Podstawienie i opróżnienie 12 kontenerów KP-7 na terenie byłego ZGN w Dzielnicy Rembertów przy ul. Strażackiej 96

  • Numer postępowania UD-VIII-WOŚ.C.7021.10.2026.AKO
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Podstawienie 12 kontenerów KP-7 (10 SZT NA ODPADY KOMUNALNE, 1 SZT NA ODPADY ZIELONE, 1 SZT NA ODPADY GABARYTY), opróżnianie (wymiana) tych kontenerów.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-24 11:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-24 15:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-21 10:22
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-21 10:22 -
    icon 1. Zaproszenie do złożenia oferty KONTENERYlipiec2026.docx.pdf 2026-07-21 10:22 619 KB
    icon 2. OPZ_KONTENER07_2026.pdf 2026-07-21 10:22 619 KB
    icon 5. Klauzula informacyjna oferty_OU.pdf 2026-07-21 10:22 307 KB
    icon 6. Klauzula informacja o obowiązywaniu Procedury zgłoszeń wewnętrznych.pdf 2026-07-21 10:22 398 KB
    icon Oświadczenie wykluczenie-wzór.docx 2026-07-21 10:22 25 KB
    icon Załącznik nr 2 formularz ofertowy.pdf 2026-07-21 10:22 378 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 1. Zaproszenie do złożenia oferty KONTENERY.pdf 2026-07-21 13:14 697 KB
    icon 3. Formularz ofertowy_załacznik nr 2.docx 2026-07-21 13:15 20 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.rtf 2026-08-17 09:50 16 KB
    icon Informacja z otwarcia ofert (1).pdf 2026-07-27 09:26 363 KB
    icon Informacja z otwarcia ofert (4).rtf 2026-08-17 11:03 90 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa