Serwis zewnętrzny samochodów Urzędu m.st. Warszawy

  • Numer postępowania TN-14/2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Serwis zewnętrzny samochodów Urzędu m.st. Warszawy
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-27 16:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-28 08:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-21 12:55
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-07-28 08:47

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-21 12:55 -
    icon zapytanie ofertowe .pdf 2026-07-21 12:55 284 KB
    icon Wykaz samochodów.pdf 2026-07-21 12:55 225 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Informacje o wynikach

    Nazwa części Data publikacji
    Informacja o wynikach dotyczy części: 1 2026-07-28 08:45

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa