Remont spękań podłogi i ścian budynku przedszkola nr 243 w Warszawie
- Numer postępowania UD-VIII-WIR-B.7013.7.2026.SGO_1
- Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
- Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2026-07-21 13:58 | - | |||
|
|
Zał nr 1 Formularz_ofertowy.docx | 2026-07-21 13:58 | 21 KB | ||
|
|
Zał. nr 1 do OPZ Projekt cz.1.pdf | 2026-07-21 13:58 | 456 KB | ||
|
|
Zał. nr 1 do OPZ Projekt cz.2.pdf | 2026-07-21 13:58 | 1.10 MB | ||
|
|
Zał. nr 1 do OPZ Projekt cz.3.pdf | 2026-07-21 13:58 | 765 KB | ||
|
|
Zał. nr 2 Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf | 2026-07-21 13:58 | 617 KB | ||
|
|
Zał. nr 3 Oswiadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx | 2026-07-21 13:58 | 25 KB | ||
|
|
Zał. nr 4 Klauzula informacyjna oferty_OU.pdf | 2026-07-21 13:58 | 506 KB | ||
|
|
Zał. nr 5 Sygnaliści - klauzula.pdf | 2026-07-21 13:58 | 395 KB | ||
|
|
Ogloszenie o zamiarze udzielenia zamowienia.pdf | 2026-07-21 13:58 | 418 KB |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| W górę | |||||
|
|
2026.07.27 inf o wyborze.pdf | 2026-08-03 12:44 | 64 KB |
