Remont spękań podłogi i ścian budynku przedszkola nr 243 w Warszawie

  • Numer postępowania UD-VIII-WIR-B.7013.7.2026.SGO_1
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Zakres prac
     Naprawa tynków i podłogi na przejściu na pierwszym piętrze między nową a stara częścią budynku – wykonanie dylatacji w nowych warstwach wykończeniowych
     Naprawa tynków glifów otworu okiennego pobliskiego do przejścia na pierwszym piętrze między nową a stara częścią budynku – wykonanie dylatacji w nowych warstwach wykończeniowych
     Naprawa pęknięć w rejonie glifów otworów okiennych
    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-27 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-07-27 10:10
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-07-21 13:58
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-08-03 12:45

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-07-21 13:58 -
    icon Zał nr 1 Formularz_ofertowy.docx 2026-07-21 13:58 21 KB
    icon Zał. nr 1 do OPZ Projekt cz.1.pdf 2026-07-21 13:58 456 KB
    icon Zał. nr 1 do OPZ Projekt cz.2.pdf 2026-07-21 13:58 1.10 MB
    icon Zał. nr 1 do OPZ Projekt cz.3.pdf 2026-07-21 13:58 765 KB
    icon Zał. nr 2 Opis Przedmiotu Zamówienia.pdf 2026-07-21 13:58 617 KB
    icon Zał. nr 3 Oswiadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.docx 2026-07-21 13:58 25 KB
    icon Zał. nr 4 Klauzula informacyjna oferty_OU.pdf 2026-07-21 13:58 506 KB
    icon Zał. nr 5 Sygnaliści - klauzula.pdf 2026-07-21 13:58 395 KB
    icon Ogloszenie o zamiarze udzielenia zamowienia.pdf 2026-07-21 13:58 418 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert (14).pdf 2026-08-03 12:45 356 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa