Montaż nowego napędu do automatycznego otwierania i zamykania drzwi rozwieranych dwuskrzydłowych zewnętrznych w wejściu głównym do budynku Urzędu Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy przy Placu Czerwca 1976 r. nr 1 w Warszawie

  • Numer postępowania UD-XI-WAG.271.19.2026.SOS
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Montaż nowego napędu do automatycznego otwierania i zamykania drzwi rozwieranych dwuskrzydłowych zewnętrznych w wejściu głównym do budynku Urzędu Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy przy Placu Czerwca 1976 r. nr 1 w Warszawie.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-13 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-13 12:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-04 12:48
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-04 12:48 -
    icon Druk ofertowy.docx 2026-08-04 12:48 19 KB
    icon Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na montaż nowego mechanizmu do drzwi wejściowych do budynku UD Ursus.pdf 2026-08-04 12:48 349 KB
    icon Wzór umowy wymiana mechanizmy drzwi wejściowych 2026 r.pdf 2026-08-04 12:48 279 KB
    icon Załącznik nr 1 do umowy OPZ.pdf 2026-08-04 12:48 219 KB
    icon Załącznik nr 2 do umowy Sygnaliści - klauzule do pism urzędu.pdf 2026-08-04 12:48 210 KB
    icon Załącznik nr 3 Klauzula informacyjna RODO.pdf 2026-08-04 12:48 256 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa