Realizacja budżetu obywatelskiego 998 kwiaty na Kabaty

  • Numer postępowania UD-XII-WOŚ-E.271.27.2026.PWJ
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Realizacja budżetu obywatelskiego 998 kwiaty na Kabaty
    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-28 10:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-28 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-07 11:33
    Termin zakończenia postępowania:
    2026-09-02 12:13

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-07 11:33 -
    icon 1_Umowa.docx 2026-08-07 11:33 53 KB
    icon 2_Opis przedmiotu zamówienia.docx 2026-08-07 11:33 2.94 MB
    icon 3_Formularz_ofertowy.xlsx 2026-08-07 11:33 13 KB
    icon 4. Oświadczenie wykonawcy.docx 2026-08-07 11:33 23 KB
    icon 5. Oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu.docx 2026-08-07 11:33 26 KB
    icon 6. Klauzula informacja o obowiązywaniu Procedury zgłoszeń wewnętrznych sygnaliści.docx 2026-08-07 11:33 22 KB
    icon 7. Klauzula informacyjna.docx 2026-08-07 11:33 88 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon 0. Zapytanie ofertowe.pdf 2026-08-07 11:43 1.08 MB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja o wynikach.rtf 2026-09-01 10:33 101 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa