Sprzedaż wraz z dostarczeniem sprzętu komputerowego.

  • Numer postępowania UD-XIII-WIN.271-.13.2026.PKO
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Sprzedaż, dostawa skanerów i komputerów i do Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Wawer, przy ul. Żegańskiej 1.
    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-19 15:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-19 15:02
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-13 11:01
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-13 11:01 -
    icon Załącznik nr 2 FORMULARZ OFERTOWY.pdf 2026-08-13 11:01 158 KB
    icon Załącznik nr 2 FORMULARZ OFERTOWY_edytowalny.docx 2026-08-13 11:01 32 KB
    icon ZAPYTANIE OFERTOWE_.pdf 2026-08-13 11:01 828 KB
    icon WIN-komputery-2026.pdf 2026-08-13 11:01 318 KB
    icon załaczniki do umowy.pdf 2026-08-13 11:01 595 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon KOMUNIKAT 1 - zmiana zapytania ofertowego_.pdf 2026-08-18 12:58 758 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa