Organizacja i przeprowadzenie szkoleń z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

  • Numer postępowania UD-IX-WOR-LE.271.1.2026.KKU.
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie szkoleń z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy w lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego.
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-31 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-31 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-18 15:09
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-18 15:09 -
    icon Zapytanie ofertowe_olioc_2026.docx 2026-08-18 15:09 135 KB
    icon załącznik nr 1_OPZ_olioc_2026.docx Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do umowy 2026-08-18 15:09 88 KB
    icon Umowa z zalacznikami_olioc_2026.docx Projekt umowy z załącznikami nr 2-5 2026-08-18 15:09 119 KB
    icon formularz ofertowy_olioc_2026.docx Formularz ofertowy 2026-08-18 15:09 84 KB
    icon Klauzula informacyjna oferty_OU_olioc_2026.docx 2026-08-18 15:09 73 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Odpowiedzi na pytania Wykonawcy_1_system.docx 2026-08-24 15:01 133 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert (8).rtf 2026-09-03 09:56 101 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa