Zakup karmy dla kotów

  • Numer postępowania UD-VIII-WOS-C.6140.25.2026.MZL
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Wyłączenie z art. 30 ust. 4 - tryb otwarty

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Zakup wraz z transportem do budynku Urzędu Dzielnicy Rembertów karmy dla kotów wolnożyjących na terenie Dzielnicy Rembertów
    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-28 12:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-28 12:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-25 13:52
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-25 13:52 -
    icon Ogłoszenie_karma dla kotów.pdf 2026-08-25 13:52 285 KB
    icon OPZ zakup karmy dla kotów_załącznik nr 1.pdf 2026-08-25 13:52 280 KB
    icon Formularz ofertowy_załacznik nr 2.docx 2026-08-25 13:52 21 KB
    icon Klauzula informacyjna przetwarzanie danych osobowych_załącznik nr 3.pdf 2026-08-25 13:52 262 KB
    icon Klauzula informacja o obowiązywaniu Procedury zgłoszeń wewnętrznych_załącznik nr 4.pdf 2026-08-25 13:52 398 KB
    icon Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu_zał nr 5.docx 2026-08-25 13:52 26 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa