Przeprowadzenie szkoleń z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Dzielnicy Ursus

  • Numer postępowania UD-XI-WAG.271.31.2026.TPR.1
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Przeprowadzenie szkoleń z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej na terenie Dzielnicy Ursus
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-01 10:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-01 11:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-25 15:48
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-25 15:48 -
    icon OPZ do szkolenia OLiOC UD 2.pdf 2026-08-25 15:48 262 KB
    icon Ogłoszenie nr 2 o udzieleniu zamówienia dot. przeprowadzenia szkoleń OLiOC na terenie Dzielnicy Ursus z dnia 20.08.2026 r..pdf 2026-08-25 15:48 362 KB
    icon Formularz_ofertowy_zał_4_na_przeprowadzenie_szkoleń_z_zakresu_OLiOC_ w Dzielnicy_Ursus.doc 2026-08-25 15:48 54 KB
    icon Umowa szkolenie OLiOC 2.pdf 2026-08-25 15:48 332 KB
    icon Harmonogram szkoleń.pdf 2026-08-25 15:48 177 KB
    icon klauzula informacyjna załącznik nr 5.pdf 2026-08-25 15:48 237 KB
    icon Załącznik nr 4 do umowy Sygnaliści - klauzula informacja o obowiązywaniu Procedury zgłoszeń wewnętrznych.docx 2026-08-25 15:48 23 KB
    icon Wzór protokołu odbioru.docx 2026-08-25 15:48 34 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa