Poprawa warunków siedliskowych oraz zabezpieczenie terenu wokół pomnika przyrody - topoli białej, która rośnie przy ul. Szczęsnej 7C (dz. ewid. nr 77 obręb 2-08-11) w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy

  • Numer postępowania OS-V.6121.4.2026.EWI
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP - Tablica Ogłoszeń
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Wartość progowa zamówienia:
    --
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 23:59 (Pozostało: 3 Dni 7 Godzin 27 Minut)
    Adres www/e-mail, pod którym należy złożyć wnioski/oferty drogą elektroniczną (jeżeli dotyczy):
    ewiacek@um.warszawa.pl
    Adres, pod którym należy złożyć oferty w formie papierowej (jeżeli dotyczy):
    Aleje Jerozolimskie 44, 00-024 Warszawa
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-09 09:00
    Miejsce otwarcia ofert (jeżeli dotyczy):
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-09-01 13:32
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-09-01 13:32 -
    icon umowa.pdf 2026-09-01 13:32 439 KB
    icon zał. 1 Szczegółowy zakres przedmiotu umowy.pdf 2026-09-01 13:32 412 KB
    icon zał. 2 Lokalizacja pomnika przyrody oraz miejsca wykonania przedmiotu umowy.pdf 2026-09-01 13:32 234 KB
    icon zał. 3 Wzór protokołu zdawczo-odbiorczego.pdf 2026-09-01 13:32 194 KB
    icon Zał. 5 Klauzula informacyjna o obowiązywaniu Proceduru zgłoszeń wewnętrznych.pdf 2026-09-01 13:32 457 KB
    icon załacznik 1 do zapytania.pdf 2026-09-01 13:32 191 KB
    icon zapytanie ofertowe.pdf 2026-09-01 13:32 281 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa