Operat szacunkowy

  • Numer postępowania 2438/2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP - Tablica Ogłoszeń
  • Tryb udzielania zamówienia Wyłączenie z art. 30 ust. 4 - tryb otwarty

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Sporządzenie 2 operatów szacunkowych określających waloryzacje odszkodowań wypłaconych na podstawie decyzji Prezydenta m.st. Warszawy nr:
    - 112/GK/DW/2015 z dnia 16.03.2015r. za nieruchomość położoną w Warszawie przy ul. Pięknej 8,
    - 136/SD/2019 z dnia 29.05.2019r. za nieruchomość położoną w Warszawie przy ul. Pięknej 8,
    na potrzeby prowadzonego postępowania o ustalenie i przyznanie odszkodowania za powyższe nieruchomości w trybie art. 215 ustawy z dnia 21.08.1997r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399 ze zm.).
    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Wartość progowa zamówienia:
    --
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-07 23:00 (Pozostało: 2 Dni 5 Godzin 57 Minut)
    Adres www/e-mail, pod którym należy złożyć wnioski/oferty drogą elektroniczną (jeżeli dotyczy):
    Sekretariat.BSD@um.warszawa.pl
    Adres, pod którym należy złożyć oferty w formie papierowej (jeżeli dotyczy):
    ul. L. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-07 23:00
    Miejsce otwarcia ofert (jeżeli dotyczy):
    ul. L. Kruczkowskiego 2, 00-412 Warszawa
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-09-03 09:15
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-09-03 09:15 -
    icon formularz ofertowy.DOC 2026-09-03 09:15 30 KB
    icon Oświadczenie KSeF.docx 2026-09-03 09:15 21 KB
    icon RODO Klauzula informacyjna.docx.pdf 2026-09-03 09:15 145 KB
    icon Umowa o dzieło - wzór.pdf 2026-09-03 09:15 686 KB
    icon Zaproszenie do złożenia oferty cenowej.pdf 2026-09-03 09:15 148 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa