Dostawa 200 szt. kanistrów na paliwo o pojemności 20L w wariantach - 100 szt. kanistrów metalowych i 100 szt. kanistrów plastikowych.

  • Numer postępowania BA-BZ.272.240.2026.PSO_OLiOC
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w zaproszeniu do składania ofert.
    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-10 23:59 (Pozostało: 5 Dni 5 Godzin 58 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-11 09:30
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-09-03 13:29
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-09-03 13:29 -
    icon klauzula RODO zał. nr 1.pdf 2026-09-03 13:29 254 KB
    icon Zaproszenie do składania ofert Kanistry OLiOC.pdf 2026-09-03 13:29 223 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa