Zakup papieru ksero

  • Numer postępowania UD-XI-WAG.271.1.2026.BZD.3
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    Zakup papieru ksero
    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 12:00 (Pozostało: 2 Dni 18 Godzin 57 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-08 14:00
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-09-04 10:41
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-09-04 10:41 -
    icon wzór umowy.pdf 2026-09-04 10:41 301 KB
    icon Klauzula informacyjna RODO.pdf 2026-09-04 10:41 497 KB
    icon klauzula informacyjna o obowiązywaniu Procedury zgłoszeń wewnetrznych.pdf 2026-09-04 10:41 42 KB
    icon przedmiot zamówienia.xlsx 2026-09-04 10:41 12 KB
    icon formularz ofertowy .doc 2026-09-04 10:41 39 KB
    icon zapytanie ofertowe.pdf 2026-09-04 10:41 364 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa