Biurka z elektryczną regulacją wysokości

  • Numer postępowania BA-BZ.272.310.2026.pso
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    OPZ znajduję się w załączniku
    Rodzaj zamówienia:
    Dostawy
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-10 16:00 (Pozostało: 4 Dni 21 Godzin 38 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-11 09:00
    Czy Zamawiający zamierza zastosować aukcję elektroniczną:
    Nie
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-09-04 14:09
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-09-04 14:09 -
    icon Zaproszenie.docx 2026-09-04 14:09 107 KB
    icon RODO klauzula.pdf 2026-09-04 14:09 55 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa