wykonanie prac remontowych polegających na wymianie stolarki okiennej w Sali Konferencyjnej zlokalizowanej na parterze budynku Urzędu Dzielnicy Praga - Północ m.st. Warszawy przy ul. Kłopotowskiego 15 w Warszawie.

  • Numer postępowania UD-VII-WAG-GT.2510.1.2026
  • Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
  • Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte

    Ogłoszenie

    Opis przedmiotu postępowania:
    wykonanie prac remontowych polegających na wymianie stolarki okiennej w Sali Konferencyjnej zlokalizowanej na parterze budynku Urzędu Dzielnicy Praga - Północ m.st. Warszawy przy ul. Kłopotowskiego 15 w Warszawie.
    Rodzaj zamówienia:
    Roboty budowlane
    Informacja:
    Nie
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-11 10:00 (Pozostało: 5 Dni 16 Godzin 36 Minut)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-09-11 10:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-09-04 14:28
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-09-04 14:28 -
    icon załącznik nr 1 - Formularz oferty.pdf 2026-09-04 14:28 168 KB
    icon Załącznik nr 2 - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ).pdf 2026-09-04 14:28 183 KB
    icon załącznik nr 3 - Istotne warunki zamówienia.pdf 2026-09-04 14:28 132 KB
    icon Załącznik nr 4 - STWIORB.pdf 2026-09-04 14:28 440 KB
    icon Załącznik nr 5 - Projekt techniczny wraz z opisem.pdf 2026-09-04 14:28 794 KB
    icon załącznik nr 6 - PRZEDMIAR.pdf 2026-09-04 14:28 137 KB
    icon Załącznik nr 7 - cd Rysunek A01.pdf 2026-09-04 14:28 151 KB
    icon Załącznik nr 8- cd Rysunek A02.pdf 2026-09-04 14:28 211 KB
    icon załącznik nr 9 - protokół z wizji.pdf 2026-09-04 14:28 145 KB
    icon Zaproszenie do składania ofert.pdf 2026-09-04 14:28 70 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa