Witamy na platformie eZamawiający!

Platforma eZamawiający to kompleksowe wsparcie udzielania i realizacji zamówień publicznych dla administracji rządowej i jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorstw podlegających ustawie Prawo zamówień publicznych.

Wszystko w jednym narzędziu, bezpiecznie, zgodnie z przepisami z wykorzystaniem nowoczesnych mechanizmów wspierających wybór Wykonawcy. To Twoja odpowiedź na zmieniające się Pzp.

Dowiedz się więcej o elektronizacji zamówień publicznych w Strefie Pzp.

Wiadomości

Ograniczenie możliwość przygotowywania ogłoszeń w postępowaniach unijnych
Informujemy, że od dnia 27.10.2023 r. zostaje ograniczona możliwość przygotowywania ogłoszeń w postępowaniach unijnych tylko do formy „Załącznika”.
Ograniczenie to wynika z komunikatu Urzędu Zamówień Publicznych informującego o formie przekazywania nowych ogłoszeń do Dziennika Urzędowego Unii ... Więcej
DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
Deklaracja dostępności strony Platforma zamówień publicznych Biuro Zamówień Publicznych Urzędu m.st. Warszawy zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma ... Więcej

Klucz tooltipa:

# PL:

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka kodów

  Numer Nazwa