Konserwacja i utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych wraz z robotami towarzyszącymi.
- Numer postępowania UD-XVIII-WZP.271.38.2025
- Typ postępowania Postępowanie krajowe
- Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Uwagi
Ogłoszenie
Dokumenty zamówienia
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Dane kontaktowe | 2025-08-27 08:19 | - | |||
|
|
SWZ.pdf | 2025-08-27 08:19 | 723 KB | ||
|
|
Załącznik nr 1_Opis przedmiotu zamówienia.pdf | 2025-08-27 08:19 | 510 KB | ||
|
|
Załącznik nr 2_Projektowane postanowienia umowy.zip | 2025-08-27 08:19 | 1.67 MB | ||
|
|
Załącznik nr 3 do SWZ Oświadczenie z art. 125 ust 1.pdf | 2025-08-27 08:19 | 562 KB | ||
|
|
Załącznik nr 4_oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu z art.125.pdf | 2025-08-27 08:19 | 424 KB | ||
|
|
Załącznik nr 5_Dokumentacja projektowa.zip | 2025-08-27 08:19 | 1.41 MB | ||
|
|
Załącznik nr 6_Przedmiary robót_kosztorysy.zip | 2025-08-27 08:19 | 3.09 MB | ||
|
|
Załącznik nr 7 _Przedmiary dla robót podobnych.zip | 2025-08-27 08:19 | 900 KB | ||
|
|
Załącznik nr 8_STWiOR.zip | 2025-08-27 08:19 | 1.66 MB | ||
|
|
Załącznik nr 9 do SWZ_Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych.pdf | 2025-08-27 08:19 | 493 KB | ||
|
|
Załączniki_wersja edytowalna.zip | 2025-08-27 08:19 | 35 KB | ||
|
|
Ogłoszenie o zamówieniu.pdf | 2025-08-27 08:19 | 132 KB |
Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia
| Numer części | Nazwa części | Wartość brutto zamówienia | Data publikacji |
|---|---|---|---|
| 1 | Konserwacja i utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych wraz z robotami towarzyszącymi. | 1 780 902,21 PLN | 2025-09-12 10:00:28 |
Dokumenty udostępnione
| Nazwa | Opis | Data publikacji | Rozmiar pliku | |
|---|---|---|---|---|
|
Informacja z otwarcia ofert | Informacje z otwarcia ofert | - |
Informacje o wynikach
| Nazwa części | Data publikacji |
|---|---|
| Informacja o wynikach dotyczy części: 1 | 2025-09-19 07:32 |
